O firmie

Jesteśmy jednym z najdłużej działających biur podróży w Radomiu. Oferując fachową poradę i pomoc, z powodzeniem zajmujemy się szeroko pojętą turystyką w naszym mieście - od indywidualnych wyjazdów wypoczynkowych w Polsce i za granicą, przez kursy i obozy językowe, wycieczki, sprzedaż biletów.
 

Nasi pracownicy, to zespół ludzi pasjonujących się turystyką i podróżami. Każdego roku przemierzamy nowe szlaki, wizytujemy kolejne hotele, by odpowiadać na każde Państwa pytanie.

 

Nasz zespół:

Krzysztof Siara - właściciel

Kontakt: biuro@turystaradom.pl, tel. 48 385 11 11

 

Brygida Bartkowiak - właściciel

Kontakt: biuro@turystaradom.pl, tel. 48 385 11 11

 

Monika Mróz - specjalista ds. turystyki - Turystyka to dla mnie nie tylko praca, ale również sposób na życie. Lubię poznawać nowe miejsca, nie tylko te za granicą, ale także urokliwe zakątki w Polsce. W firmie zajmuję się obsługą klientów indywidualnych oraz organizowaniem wycieczek szkolnych i wyjazdów integracyjnych.

Kontakt: monika.mroz@turystaradom.pl, tel. 48 385 11 11

 

Małgorzata Zielińska - specjalista ds. turystyki pasjonuje mnie poznawanie i odkrywanie świata. Wrażenia z podróży z radością przekazuję swoim klientom, którzy dzięki temu podejmują świadomy wybór miejsca na swój wypoczynek. Służę Państwu pomocą przy wyborze wakacji, zajmuję się także obsługą firm i klientów korporacyjnych w zakresie wyjazdów firmowych i integracyjnych.

 

Kontakt: malgorzata.zielinska@turystaradom.pl, tel. 48 385 11 11