Oferta dla firm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom radomskich firm, przygotowaliśmy ofertę kompleksowej organizacji firmowych wyjazdów grupowych oraz program voucherów dla pracowników.


Firmowe wyjazdy grupowe to często dziś wykorzystywana forma nagradzania, motywowania bądź integrowania pracowników. Mając świadomość, że organizacja takiego wyjazdu wymaga dużego nakładu pracy, a także znajomości branży, proponujemy Państwu pełną obsługę w tej kwestii. Po dokładnym wysondowaniu potrzeb oraz określeniu oczekiwań co do wyjazdu, a także ilości osób, które będą brały w nim udział, przygotowujemy dla Państwa profesjonalną ofertę. Podpowiadamy kierunek oraz hotel, a także atrakcje, z których na miejscu mogą korzystać pracownicy. Oferowane przez nas ceny zdecydowanie różnią się od cen rynkowych  wyjazdów indywidualnych, dodatkowo, jesteśmy do Państwa stałej dyspozycji    i zajmujemy się wszelkimi szczegółami technicznymi dotyczącymi podróży.


Vouchery dla pracowników to kolejna propozycja współpracy. Program powstał z myślą o nagradzaniu pracowników poprzez zaoferowanie im voucheru wycieczkowego na określoną kwotę. Vouchery realizowane są w naszych biurach i umożliwiają skorzystanie z wybranego wyjazdu poprzez całkowitą lub częściową zapłatę tego rodzaju bonem. Nasza oferta jest w tym zakresie wyjątkowo szeroka, ponieważ oferujemy możliwość skorzystania z wypoczynku organizowanego przez wszystkich sprawdzonych polskich touroperatorów. Oferujemy Państwu fachową obsługę pracowników, pomoc w wybraniu właściwej oferty, sprawny i czytelny sposób rozliczenia należności, z wystawieniem faktury włącznie.

Zapraszamy do kontaktu, szybko i sprawnie odpowiemy na każde Państwa zapytanie:

biuro@turystaradom.pl lub malgorzata.zielinska@turystaradom.pl